לא מזמן בחנתי טייטס עם כיסים צדדים לטלפון ומפתח אבל זה פתרון מאוד ספציפי. בד"כ יותר נוח להחזיק פאוץ' שימושי וייעודי לריצה שבו אפשר לשים את הסלולרי. בכתבה הבאה 3 אופציות נוחות במשלוח עד הבית. 

מה הדרישות העיקריות שלנו מחגורת ריצה? 

אלה הדברים שאנחנו דורשים מחגורת הריצה שלנו:

  1. הידוק איכותי- אנחנו רוצים אפשרות להצמיד אותה לגוף כך שלא תנוע ותזוז. זה מחייב עיצוב מסוים ורוחב סביר של החגורה, וגם אבזם מתיחה שלא נרפה עם הריצה. 
  2. אבזם חיבור איכותי- קליק קלאק שיחזיק מעמד ולא יתפצלח אחרי זמן קצר. הפלסטיקים האלה הם נקודת התורפה של לא מעט מוצרים כאלה. 
  3. מינימליזם מספק- אנחנו רוצים את הפאוץ' הכי קטן שיכול לשאת את הסלולרי ועוד איזה מפתח כדי שלא נמצא את עצמנו עם מתקן מתנדנד ומוגזם. זה צריך להיות קליל, צמוד, מינימליסטי ובלתי מורגש.
  4. רוכסן איכותי- בדומה לאבזם, חלקים שמתקלקלים באופן טיפוסי הם גם הרוכסנים. צריך להיות עבה, עם ידית שלא תתלש, ושיהיה קל לפתוח ולסגור אותו תוך כדי ריצה גם בלי תשומת לב מושלמת.

נחמד שיהיה אבל לא חובה: 

  1. כיס נפרד למפתח- כדי שאם נשלוף סלולרי, המפתח לא יעוף לנו בריצה עקב הפתיחה של התא הגדול. 
  2. אטימות למים- אינה מזיקה (אבל הסלולרים החדשים משתפרים בקטע הזה). 
  3. מחזירי אור גם הם לא משהו שנתנגד לקיומו – אם כבר שמנו עלינו חגורה כזו. 
  4. חיבור למספרי תחרות- עוד דבר חביב יכול להיות מקום לחיבור מספרי משתתף עבור האירועים והתחרויות
  5. לולאות לשקיות ג'ל- לשליפה מהירה בצדדים. 
חגורת ריצה

בקבוקים: לא חובה לריצות עד שעה

קטגורית חגורות עם מקום למים

זה כבר ז'אנר אחר וכתבנו עליו כמה מבחנים בעבר: 

טוויסט מעניין: זוהרת בחושך

משלב התיאוריה ליישום: Shopping!

*הנה כמה מוצרים נחמדים שמצאנו עבורכם באמזון, אם תקנו מפה תעזרו לנו בקטנה (מעבירים לנו עמלה מזערית שלא מייקרת לכם את הקנייה): 

1. חגורת הריצה של ABETER 

את החגורה הזו מסמנים באמזון כבעלת התמורה הכי טובה למחיר, ובאמת אם מתסכלים על הפיצ'רים רואים כמעט את כל רשימת הדרישות שלנו: יותר מכיס אחד, אטימות למים, הידוק וסגירה, וכו'. אם המוצר גם איכותי זו באמת קניה טובה. נשמח לקבל מכם עדכונים אחרי הקנייה!


2. הפאוץ של Sport2People LED Reflective

כאן יש התייחסות לצבעוניות, וצבע רבותי חשוב מאוד לא רק ללחיים, גם לחיים בכלל. הדגש פה הוא על הצבעוניות והבולטות כשאתם רצים לצד הכביש ואנחנו כאמור מעלה תומכים בגישה. הקטע פה הוא אלמנט זרחני בלילה, והתמונות ממש מציגות בולטות רצינית. מעניין איך זה עובד! קניתם? דווחו לנו! 

3. URPOWER Running Belt

אמזון מגדירה את המוצר הזה כ"בחירה של אמזון"! פה אנחנו ממשיכים במעלה השונות והואריאציות- פה כבר יש חגורת ריצה עם שני בקבוקים של 133 מ"ל שהם ביחד 266 מ"ל, כלומר כמות שתמשוך אתכם לשעה שנייה של ריצה בכיף. מצד שני לא תסחבו יותר מדי משקל והם קטנים יחסית, שזה פורמט מתאים לחגורה.