רוצים לקפוץ מדרגה ביכולות הספינינג והכושר שלכם? אנו מזמינים אתכם להצטרף לתוכנית אימון ספינינג אישי מקוון ומקצועי בהנחית גיא חלמיש: טריאתלט, רוכב אופני הרים וכביש, עורך מגזין האופניים האח שלנו ומאמן מוסמך. השירות כולל:

 1. תוכנית אימונים – אישית מותאמת ומדויקת ליכולות שלכם וליעדים שלכם! ספציפית לפי הדופק שלכם לא כאימון קבוצתי כללי ולא מדויק.
 2. אימונים עצמאיים – רוכבים בזמן ובמקום שנוח לכם לפי התוכנית, החל ב-3 אימונים בשבוע (ללא מפגש פיזי). 
 3. אפליקציה ייעודית – קבלו את האימון וסנכרנו חזרה לממשק המאמן לניתוח ובקרה.
 4. ליווי וייעוץ – גיא חלמיש יחלוק מהידע שצבר בתחום האימון, האופניים והציוד.
 5. בונוס – אימוני כח: 2 אימונים בשבוע חינם על בסיס משקל גוף. 
 6. קהילת אונליין – עידכונים ומידע, הדרכה אונליין ושיתופי חוויות, מוטיבציה וטיפים לחברי הקבוצה. 
 7. רק 200 ש"ח לחודש ללא תקופת התחייבות. אימון הספינינג האישי המשתלם ביותר בישראל!

התחייבות: מי שמבצע את התוכנית במלואה מובטח לו שיפור כושר!
להצטרפות מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

  אני רוצה להצטרף!

  אנא חזרו אלי לפרטים והצטרפות

  מעט שעות ספינינג, הרבה שיפור  

  לא יכולים להתאמן בסטודיו בשעות ובימים שלו? תמיד נתפסים השיעורים ומתמלאים לפני שהספקתן? הגעתם למקום הנכון. היות וכל מתאמן מקבל תוכנית אישית המותאמת לטווחי הדופק, המהירויות או הוואטים שלו והוא מיישם אותה באופן עצמאי מביתו – הדיוק והאפקטיביות מקסימליים.
  אחת ההפתעות החוזרות של המתאמנים אצלנו היא כמה כמות קטנה יחסית של שעות אימון, אבל ממוקד, יכולה להשפיע בצורה משמעותית כל כך על היכולות לעומת רכיבה מזדמנת "רגילה".  אפשר להשתפר המון גם בכמות שעות קטנה ושלושה אימונים בשבוע. התוכנית מתבססת על מינימום של שלושה אימונים בשבוע, אולם ניתן להרחיב ולהגדיל את כמות האימונים לשעות נוספות בהתאם ליכולת של המתאמנים להשקיע בספינינג, וליעדים אותם מעוניינים להשיג.

  "בשלושה אימונים בשבוע בלבד תוכלו לקפוץ מדרגה ברמה משמעותית לעומת אימון במשך זמן דומה ללא התוכנית!"

  אופני ספינינג

  למי זה מתאים? 

  יש יתרונות רבים למסגרת אימון אישי מרחוק שהופכים אותם לפתרון מושלם לרבים: 

  1. מתאמני ספינינג/טריינרים/אופני כושר המחפשים שיפור משמעותי, ייעוץ ותמיכה מעבר לאפליקציה. 
  2. אנשים המחפשים אימונים מושלמים לשריפת קלוריות רבות.
  3. יש לכם אופניים נייחים / אופני ספינינג ואתם פחות מתחברים לאימון בסטודיו
  4. רוכבים חובבים שרוצים להשיג את חבריהם ברכיבות…
  5. עסוקים וצריכים גמישות בלו"ז? לא כולם יכולים להתייצב בשעות ובימים קבועים של שיעורים
  6. אנשים שרוצים מקצוען שאפשר להתייעץ איתו על כל דבר הקשור בכושר ורכיבה

  התוצאה היא שיפור משמעותי, שיאים והתקדמות משמעותית. להצטרפות מלאו את הפרטים פה ונחזור אליכם:

   אני רוצה להצטרף!

   אנא חזרו אלי לפרטים והצטרפות

   אופני כושר

   המאמן: גיא חלמיש – עם תוכנית אישית תתחזקו יותר!

   למה זה עובד טוב יותר משיעורים כיתתיים? 

   זה עובד כי אימון מתודי מדויק על הערכים שלכם (וואטים/דופק/מהירות), בתוכנית מוכחת מייצר תוצאות. בניגוד לשיעור כיתתי שאינו מבוסס מדדי דופק אישיים של כל מתאמן אלא בנוי על "יאללה בואו נרכוב" אבל בלי שיטה מדויקת, פה אנחנו תופרים לכם את האימון בצורה מדעית. כל דקה באימונים היא מבוססת דופק, ויש לה מטרה ברורה. 

   כל מי שנכנס לתוכנית מגלה דברים חדשים: שאפשר להתאמן זמן רב יותר, לשרוף יותר קלוריות ושומן ולרכוב גם בחוץ- הרבה יותר מהר. שיפור הביצועים והתוצאות אצל מתאמני השיטה שהקפידו על ביצועה הוא דרמטי, גם בקרב אנשים שהגיעו אלינו מקבוצות ומאמנים אחרים. את התובנות שצברנו והנסיון שלנו השקענו בתוכניות המוקפדות. באמצעות התאמה אישית לכל ספורטאי בהתאם ליכולותיו, אנחנו יודעים כיצד לכוון, להדריך ולעזור למתאמני FITPANEL בתוכנית האישית. 

    אני רוצה להצטרף!

    אנא חזרו אלי לפרטים והצטרפות

    מיועד לכל סוגי האופניים הנייחים

    הייעוץ המשלים לתוכנית ינתן על ידי גיא חלמיש מייסד ועורך מגזיני הפאנלים- המובילים בארץ בתחום האופניים, ריצה, פיטנס ואאוטדור. גיא הוא ספורטאי סבולת ותיק, רוכב כביש, רוכב אופני הרים, טריאתלט, מאמן ריצה, מאמן כושר ובריאות (כולל ספינינג/טריינרים) ועורך אתר האופניים הגדול בארץ. הוא אינו דוגל באורח חיים קיצוני של שעות ארוכות באימון ולכן בכל פעם שיישם את השיטה השיג תוצאות בולטות בזמן הכנה קצר מאוד (18:46 בנס הרים, מקום 1 באליפות ישראל באופני הרים, מקום 1 בטריאתלון אולימפי גן שמואל ועוד).

    תפיסת העולם בתוכנית מגוונת: המתאמנים נמצאים בקשר אישי שוטף עם גיא לאורך התוכנית וביחד עם המתאמן מבצעים מעקב והתאמות אם אלה נדרשים.

    "המטרה שלנו היא לשפר את המתאמנים בתוכנית תוך כדי הצבת מטרות אחראית, ראיית הטווח הרחוק, האיזון לחיים, הגיוון בפעילות וראיית הספורט כאמצעי לשיפור מדדי הבריאות, אורח החיים והתזונה"

    ספינינג

    השלמה לאימוני הסטודיו שלכם (אילוסטרציה)

    השיטה: מנטורינג אישי, אפליקציה וקבוצת ווטסאפ

    התוכנית האישית מועברת אליכם בצורת יומן אימונים מפורט מאפליקציה ייעודית והיא מותאמת להעברה ישירות לתוך שעוני ספורט היודעים גם לקבל את האימונים ולהציגם תוך כדי אימון (גרמין, קורוס). כל אימון מפורט עם כל השלבים והסטים שבתוכו בצורה מאוד ברורה וקלה. משום שהתוכנית מותאמת אישית כל אחד יכול להתאמן איתנו.
    *מדובר באימון מרחוק בדגש על הכושר ואינו מפגש פיזי לשיפור טכניקה. התוכנית מיועדת לאופני ספינינג/טריינרים/אופניים נייחים וניתן לעבוד באמצעות דופק, מהירות או וואטים בהתאם לכלים שרגיל אליהם המתאמן (יישום בתנאי חוץ, בכביש או שטח ובתחרויות באחריות המתאמן בלבד). 

    בונוס אימוני כח ללא תשלום! אימוני כח משולבים במהלך השבוע כדי לחזק את הגוף ברמה משלימה לספינינג. אימוני הכח מתבססים על משקל גוף וכל אחד יכול לבצעם בבית בקלות.

     אני רוצה להצטרף!

     אנא חזרו אלי לפרטים והצטרפות

     ספינינג

     יש לכם אופני ספינינג? השלימו אותם עם תוכנית וליווי אישי!

     קונים ציוד? אל תעשו טעויות על סכום גדול כ"כ!

     גיא חלמיש הוא בוחן ציוד הספורט המנוסה בישראל. באתרי הפאנל נבחנו מאות מוצרים ואופניים עד היום והידע שנצבר הוא אדיר. אם אתם עומדים לקנות ציוד בעשרות אלפי שקלים, עצרו רגע והצטרפו לתוכנית, זה ישתלם לכם! שלושה חודשים לאחר כניסתכם לתוכנית תוכלו לקבל ייעוץ וסיוע ברכישת האופניים שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף. המנעו מסיכון של החלטות שגויות ויקרות בבחירת מידה שגויה, מוצר לא מתאים ופספוסים יקרים-  ומצד שני תקבלו הכוונה מדויקת למוצר המתאים לכם ביותר.
     אנו עובדים כעת על יצירת הנחות משמעותיות לחברי התוכנית ברכישת אופניים וציוד ובהמשך נודיע על שותפי התוכנית. הראשונים להצטרף הם אופני KTM עם 10% הנחה (החשבון פשוט: בקנית אופניים של מעל 20,000 ש"ח קיבלתם סבסוד מלא של תוכניות האימון שלכם לשנה…)

     להצטרפות מלאו את הטופס ונחזור אליכם: 

      אני רוצה להצטרף!

      אנא חזרו אלי לפרטים והצטרפות