בוחן הפאנל קיבל את הסניקרס החדשות של רוג'ר פדרר למבחן והרגיש שרק חסרה לו טיסת ביזנס וקצת מינגלינג בווימבלדון בשביל להשלים את הלוק הנכון

הסיניקרס הלבנים הם פריט חובה במלתחתו של כל אחד ואחת. אי אפשר להביט בארון הנעליים בלי שהם יהיו שם, ואם הן אינן, שימו לב, יש לכם בעיה!

The roger on running

במבחן: 

  • נעלי The Roger של On Running
  • דגם: THE ROGER Advantage- לבן אדום גברים
  • משקל: 281 (מדידה עצמית במערכת, מידה 42.5)
  • מחיר: 590 ש"ח לחברי מועדון
  • לינק לקניית הנעליים 

סניקרס לגברים

רוג'ר פדרר, שיאן זכיות המייג'ורים (ביחד עם נדאל) הבין את זה. למרות היותו ספורטאי על אהוב ומוערך במיוחד, משחקני הטניס המדהימים בעולם אם לא הכי, הוא השיק את הנעל הראשונה שלו עם פריט החובה הזה.

מאיתנו ב-FITPANEL:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

 

 

זו לא נעל טניס של ממש. רק בהשראת הטניס. מפה אפשר להמשיך לצבעים אחרים ולשימושים ספורטיביים אבל קודם כל: צריך להגיע לווימבלדון (או לכל מקום אחר) עם הלוק הנכון.

On running

הנעליים האלה הושקו בקול תרועה בינ"ל גדולה, כאשר הכריז הכוכב על הצטרפותו כמשקיע בחברת On Running – מותג נעלי ריצה שוויצרי מאוד יוקרתי ומיוחד, שמתרחב בשנים האחרונות לתחומים נוספים: קז'ואל עם הסניקרס, סטריט ואפילו נעלי טיולים קלות. כל הגיוון הזה לא מנע מהם להמשיך ולהתמקד בסגמנט הכי תחרותי והכי מקצועני בספורט, וזה חלק מהאפיל שלהם. 

The roger sneakers

הסניקרס של פדרר הם רק שלב ראשון בכניסה שלו והוא כבר עובד עם און על נעלי טניס למגרש. אבל הכניסה הזו עשתה כבר את הרעש שלה כאשר גרסת הספיישל אדישן בזהב שלה אזלה מייד מרגע שהוכרז עליה.

סניקרס לבן גברים

קיבלתי את הנעליים להתנסות, ומייד הן תפסו מקום חזק במלתחה שלי. הן מתאימות מאוד לג'ינס קלאסי אבל גם למכנסי שלושת רבעי מקופלות למטה. הן מצוינות לכל מטרה כמעט מקז'ואל יומיומי במשרד ועד אירועים חגיגיים יותר (לפחות בהתחלה, כל עוד הן ממש חדשות ולבנות כמו מהקופסא). 

מבחן נעליים

מבחינת הנוחות יש להן את יתרון ה DNA הספורטיבי של און ראנינג: חברה שמתמחה בנוחות עילאית במשקלים קלים של נעליים, בזכות טכנולוגית הסוליה המיוחדת שלה- העננים. בסניקרס הם דווקא הלכו על כיוון קלאסי יותר ולא שילבו את העננים בצורה מוחצת כלפי חוץ, היות וחלק מהז'אנר מחייב פרופיל צד חלק ורציף של הסוליה. אבל במבט בחלק הפנימי של הסוליה מגלים את העננים בפנים. 

נעלי סניקרס

עוד מגלים בהליכה מעין תחושה קפיצית דינמית מאוד שמקלה על ההליכה וכאילו "מקפיצה" אתכם קדימה אחרי קיפול הנעל והשחרור שלה לצעד הבא. זה נובע מה Speedboard – הפטנט של און שמייצר כיווניות וריספונסיביות לתנועת הרגל. זה מעין משטח בתוך הסוליה עם תכונות קפיציות שמייצרות חווית הליכה מיוחדת: הן כאילו עוזרות לך ללכת מהר יותר.

נעלי סניקרס

המשקל של הנעל במבחן: 281 גרם שזה ממש מצוין. אחת הבעיות של סניקרס אחרות לא פעם היא בד קשיח מדי שצריך "לשבור", משקל גבוה מדי וסוליה קשה מדי. אין את כל המאפיינים האלה בסניקרס של פדרר והם ממשיכים את הגישה של און לייצר נעליים נעימות ונוחות במיוחד. 

סניקרס On running

הדבר היחיד שהרגשתי בהתחלה שהפריע לי הוא גובה מעטפת הקרסול שמעט נגעה לי בעצם הבולטת בצד אבל זה הסתדר לאחר כמה הליכות. 

נעלי הליכה

עוד נשמרה הגישה השוויצרית המעודנת והמאופקת לעיצוב: אין פה השתוללויות אלא נגיעות של צבע מעודנות מאוד, והכל "פיין": הרמה הגבוהה של הגימור מורגשת והאיכות ניכרת: מעטפת הקרסול מבד נושם יוצאת באפור מהחלק הלבן ושומרת על תחושה נעימה. הלוגו קטן יחסית וכתוב כמו מעין קוד שרק מי שמכיר מזהה ומצליח לקרוא. למבינים בלבד.